Hakkımızda ve Sorularınız
Yorum ve Destek
» » » Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir

Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir

Diziler / Yerli Diziler   29-12-2016, 02:17   1945   2   uSt
Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir


Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndirMoğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?
Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey’i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon’a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?
Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey’den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey’in büyük oğlu Ural’ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey’in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları’nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul’un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.
Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey’i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?
İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…

Yayin Tarihi: Çarşamba - 20.00Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir

Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir
Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir
Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir


Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm 28.12.2016 (DVBRip XviD) Dizi İndir

NOT: Bundan sonraki dönemlerde indirme yapabilmeniz için bu bilgileri kullanmanız gerekmektedir.
FTP Kullanıcı Adı: fomindirr.com
FTP Şifresi: fomindirr.com
Rar Şifresi:fomindirr.com

Ücretsiz Vip Film Dizi İndir

Geri Git

Benzer Diğer Konular

Avatar
1
lütfen indirmeme izin verin.

hhoffkjxciljgxv uigxkzdfi ogdbizgdgkopo kgdvigdvluug jtdjljgvk
Avatar
  • Yazan: uSt
  • Rütbe: Yönetici
2
Alıntı: Hüseyin
lütfen indirmeme izin verin.

hhoffkjxciljgxv uigxkzdfi ogdbizgdgkopo kgdvigdvluug jtdjljgvkİndirmede engel olsa bu yorumunuz yerinde olurdu.

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.